UA | RU

БАЛАНСУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ 9Д716-2П

БАЛАНСУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ 9Д716-2П

БАЛАНСУВАЛЬНИЙ ВЕРСТАТ 9Д716-2П

Універсальний, з двома приводами для деталей довжиною до 6 метрів, з балансування системою ПБ-02М

Більшість роторів, які працюють на промисловому обладнанні та сільськогосподарських машинах, підлягають обов’язковому динамічному балансуванню для зниження рівня вібрації на цапфах та привідних механізмах, тим самим підвищуючи термін служби дорогих деталей та вузлів.

Наше підприємство виконує динамічне балансування роторів на сучасному балансувальному верстаті 9Д716-2П з цифровою системою обчислення залишкового дисбалансу типу ПБ-02М, що дає можливість досягти рівня точності балансування до 0,4 гмм / кг.

Рівень точності балансування ми підтверджуємо завіреним звітом, даючи тим самим гарантію якості виконання робіт.

Параметри роторів, які ми балансуємо:

 • довжина до 6000 мм;
 • діаметр до 1300 мм;
 • маса от 5 до 500 кг.

Вузли, що підлягають динамічному балансуванню:

 • міжопорні и консольні ротори;
 • приймальні і відбійні бітери;
 • ротори подрібнювачів;
 • ротори, які не мають власних несучих поверхонь (диски, вентилятори, крильчатки);
 • великогабаритні шківи;
 • барабани зернозбиральних комбайнів;
 • шнеки (гвинти) транспортерів та с/г техніки;
 • інші ротори, що входять в діапазон перерахованих вище параметрів.

Переваги балансування на нашому обладнанні:

 • можливість балансування вузлів в зборі (ротори з підшипниковими вузлами, подрібнювачі з ножами і т.д.);
 • дисбаланс обчислюється за допомогою сучасної цифрової системи;
 • можливість балансування роторів складної конфігурації завдяки універсальним цапф верстата;
 • висока кваліфікація та досвід наших співробітників.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ВЕРСТАТА

 • Точність балансування 0,4 гмм/кг;
 • Жесткоопорная конструкція для роторів з великими вихідними дисбалансами;
 • Роликові опори зі сферичними роликами не дають «накатки» на шиях, і забезпечують вимагаючи точність балансування;
 • Вузькі опорні стійки верстата дають можливість балансувати ротори складної конфігурації або ротори з «вузькими» опорними шийками;
 • Осьовий привід обертання деталі дозволяє балансувати на верстаті ротора з особливостями конструкції, що не дозволяють застосувати ремінний привід;
 • Ремінний привід забезпечує універсальність верстата, виключає вплив привада на результати балансування ротора;
 • Асинхронний частотно-регульований електропривод з векторним керуванням.

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА БАЛАНСУВАННЯ

  За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
  Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
  Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
  Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
  Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
  У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
  Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
  Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
  ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
  Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
  Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
  ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
  Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
  Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
  ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
  Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
  Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Вал приводу вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
  Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
  Муфта шліцьова вивантажного шнека
  Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка