РЕСТАВРАЦІЯ ДЕТАЛЕЙ СІЛЬГОСПМАШИН

РЕСТАВРАЦІЯ ДЕТАЛЕЙ СІЛЬГОСПМАШИН

Наше підприємство виконує реставрацію і ремонт більшості деталей і вузлів сільгосптехніки імпортних і вітчизняних виробників.
Завдяки високій кваліфікації наших фахівців і великому верстатного парку ми в змозі налагодити виробництво і ремонт нестандартних механізмів та агрегатів.

У зв'язку з високою вартістю імпортних запчастин, економічно доцільно реставрувати такі вузли:

 • шнеки (гвинти) транспортерів і зернозбиральної техніки;
 • кожухи та жолоби зернозбиральної техніки;
 • завантажувачі сівалок та протруйники зерна;
 • подрібнювачі;
 • натягувачі та барабани транспортера похилої камери комбайнів;
 • ворошителі та інші ротори;
 • шліцьові муфти;
 • стійки та опори роторів;
 • поворотні механізми навісного обладнання;
 • інші конструкційні елементи та металоконструкції, що підлягають відновленню.

ПЕРЕЛІК СТАНДАРТНИХ РОБІТ З РЕСТАВРАЦІЇ ШНЕКІВ:

 • дефектация виробу;
 • демонтаж зношених частин спіралі шнека;
 • виготовлення спіралі шнека;
 • заміна спіралі шнека;
 • зварювання деталей у вузол;
 • статичне балансування шнека;
 • забарвлення вироба.

ПЕРЕЛІК ДОДАТКОВИХ РОБІТ З РЕСТАВРАЦІЇ ШНЕКІВ:

 • монтаж-демонтаж пром.опір, шестерень, зірочок, шківів, підшипників і т.п.;
 • виготовлення спіралі шнека з абразиво-стійких сталей;
 • виготовлення (реставрація) цапф (втулок) осьового вала шнека;
 • заміна осьового вала шнека;
 • динамічне балансування шнека.

РЕСТАВРАЦІЯ ШНЕКІВ

РЕСТАВРАЦІЯ ДЕТАЛЕЙ

РЕСТАВРАЦІЯ КОЖУХІВ

РЕСТАВРАЦІЯ ШНЕКІВ

РЕСТАВРАЦІЯ ДЕТАЛЕЙ

РЕСТАВРАЦІЯ КОЖУХІВ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА РЕСТАВРАЦІЮ АБО ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОГО ШНЕКА

  ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВИГОТОВЛЕННЯ НОВОГО КОЖУХА АБО РЕСТАВРАЦІЮ   За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
   Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
   Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
   ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
   Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
   Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
   Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
   ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
   У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
   Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
   Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
   ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
   Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
   Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
   Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
   ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
   Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
   Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
   ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
   Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
   Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
   Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
   ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
   Вал приводу вертикального шнека розвантаження
   Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
   Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
   Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
   Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
   Муфта шліцьова вивантажного шнека
   Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
   Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка