Підприємство «УСПІХ-ПЛЮС 2012»

ТОВ «УСПІХ-ПЛЮС 2012» — підприємство, створене на базі власних потужностей в 2008 році, ядром якого є колектив інженерів-професіоналів різних спеціальностей, що дозволяє вирішувати поставлені завдання в найкоротший термін з найкращим результатом.
Ми маємо в своєму розпорядженні власне виробництво, призначене для виготовлення металоконструкцій, металовиробів та механізмів з застосуванням сучасного високотехнологічного обладнання, що дає змогу знаходити оптимальні рішення в питаннях машинобудування та металообробки.

Наше підприємство є постачальником обладнання для широкого спектру промислових та сільськогосподарських виробництв України.

Ми надаємо послуги з виготовлення стандартних і унікальних виробів за допомогою плазмового і газокисневого різання листового металу з наступною механічною обробкою (гнуття, сверловка, фрезерування і т.д.), наприклад:

  • для виробників машин та механізмів — деталі та заготовки;
  • для будівельних компаній — куточки, косинки, смуги, кронштейни, фланці, декоративні металовироби для інтер’єру та екстер’єру приміщень;
  • для торгуючих організацій – готові вузли та агрегати в зборі.

Також технологічний і конструкторський потенціал підприємства «УСПІХ-ПЛЮС 2012» дозволе втілити в життя Ваші найсміливіші інженерні та дизайнерські рішення, створюючи артоб’єкти та інсталяції будь-якої складності.

Для вирішення конструкторських питань ми застосовуємо сучасні системи автоматизованого проектування (САПР). Наші клієнти та партнери завжди можуть бути впевнені в точності розрахунків та конструкторської документації.

Наші фахівці здійснюють:

  • допомогу в проектуванні деталей та зборок будь-якої складності;
  • обслуговування та ремонт вітчизняного та зарубіжного норійного і транспортувального обладнання;
  • монтаж, шеф-монтаж виготовленої нами продукції.

Ми даємо гарантію на наші вироби.

Запорукою інтенсивного розвитку ТОВ «УСПІХ-ПЛЮС 2012» є постійно зростаюча якість наших виробів, індивідуальний підхід до кожного замовника, а також низькі (об’єктивні та обґрунтовані) ціни на продукцію.

Ми будемо раді надати Вам допомогу у вирішенні технічних і технологічних питань на Вашому підприємстві.

За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
Вал приводу вертикального шнека розвантаження
Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
Муфта шліцьова вивантажного шнека
Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка