ВЕРСТАТИ ПЛАЗМОВОГО І ГАЗОКИСНЕВОГО РІЗАННЯ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ВЕРСТАТИ ПЛАЗМОВОГО І ГАЗОКИСНЕВОГО РІЗАННЯ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

Верстати плазмового і газокисневого різання з ЧПУ моделі CNC-Navigator призначені для розкрою листів низьковуглецевих, нержавіючих сталей і кольорових металів.

Представлені моделі верстатів різні по комплектації, розмірами, конструкції і застосовуваної технології різання металу. Верстати ЧПУ оснащені комплектуючими і ПО останнього покоління, що забезпечує точне різання металів різного типу і товщини. Максимальна товщина металу - 100 міліметрів.

Ми експлуатуємо своє обладнання на власній виробничій базі в режимі 24/7, а також беремо участь у виставках і конференціях - це дозволяє нам постійно вдосконалювати і модернізувати продукти, пропоновані нашим підприємством.

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСТАТІВ

Джерело плазми Hypertherm Powermax, газовий різак Messer

Параметр Значення
1 Зона обробки по осі (X), мм 1250 ... 2500
2 Зона обробки по осі (У), мм 2500 ... 6000
3 Товщина металу, що розрізає плазма (прожиг листа), мм 1 ... 30
4 Товщина металу, що розрізає плазма (запуск з кромки), мм 1 ... 44
5 Товщина металу, що розрізає газовий різак, мм 20 ... 100
6 Максимальна висота підйому різака, мм 150 ... 250
7 Швидкість неодружених переміщень, м/хв 5,0 ... 10,0
8 Швидкість різання металу, м/хв 0,1 ... 6,0
9 Довжина верстата, м 3,2 ... 6,9
10 Ширина верстата, м 1,95 ... 3,5
11 Висота верстата, м 1,7
12 Маса, кг 1000 ... 3000 ± 50
13 Матеріал станини труба профільна 100x100
14 Направляючі У Hiwin 20
15 Направляючі X, Z Hiwin 20
16 Привід по Х/У рейкова передача
17 Привід по Z ШВП 16x5
18 Тип використовуваних для переміщення двигунів крокові
19 Джерело плазми Hypertherm Powermax
20 Газовий різак (якісний рез від 20 до 100 мм) Messer
21 Компресор REMEZA Q = 880 л/хв, Р = 5,5 кВт/ч набуває замовник
22 Система вентиляції приміщення набуває замовник
23 Стойка ЧПУ комплектується
24 Датчик пошуку металу (ТНС-контролер) комплектується
25 Керуючий ПО (умовно-безкоштовне) Mach3
26 ПО для створення О-коду (умовно-безкоштовне) ProNest19
27 Виїзд для пуско-налагоджувальних робіт потрібно
28 Постобслуговування платне
29 Термін виготовлення, міс 1-1,5
30 Гарантійний термін, міс 12
31 Доставка здійснюється замовником
32 Навантажування здійснюється замовником
33 Навчання проводиться на території виробника

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ

ЯКІСТЬ ВЕРСТАТІВ CNC-NAVIGATOR

ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ

НАВЧАННЯ

СЕРВІС

 • Висока швидкість переміщень порталу, точність різання, оптимальний розкрій листа дозволить мінімізувати ваші трудо-, матеріало- і енерговитрати;
 • Безперервний цикл технологічного процесу різання металів відбувається завдяки використанню якісних джерел плазми (Hypertherm) і пропан-кисневого обладнання (Messer);
 • Верстат виконаний з міцних і надійних конструкційних металів з використанням кращих імпортних комплектуючих, представлених сьогодні на ринку (рейкові напрямні, зубчасті рейки, крокові двигуни і т.д.);
 • Автоматичне регулювання зачеплення «шестерня - зубчата рейка» забезпечує точність виготовлення деталей і збільшує термін служби механізму поздовжніх і поперечних переміщень порталу;
 • Автоматичний датчик висоти різу і пошуку метала, для максимально якісного розрізу і збільшення терміну служби витратних елементів плазмового різака;
 • Водяний стіл, дозволяє знизити вміст гару в повітрі, що утворюється в процесі різання металу, а також збільшує токопроводімость листа, що впливає на якість різу плазмовим різаком. Вода перешкоджає налипання шлаку на ламелі стільниці, що збільшує їх термін служби і полегшує обслуговування, чистку столу;
 • Зручна ергономічна стійка ЧПУ для управління станком обладнана продуктивним комп'ютером, та зручною сенсорною панеллю керування;
 • Мобільний пульт дистанційного керування верстатом;
 • Сучасне русифіковане програмне забезпечення з дружнім інтерфейсом, дозволяє навчити оператора управляти верстатом в стислий термін;
 • Власний склад запчастин дозволяє здійснювати гарантійне та постгарантійне обслуговування в найкоротший час;
 • Сервісна служба нашого підприємства надасть консультативну допомогу в режимі онлайн.

Все це дозволяє експлуатувати верстат плазмового і газокисневого різання з ЧПУ моделі CNC-Navigator протягом тривалого терміну, а процес експлуатації простим і безпечним.

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВЕРСТАТ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ З ЧПУ  За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
  Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
  Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
  Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
  Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
  У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
  Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
  Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
  ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
  Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
  Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
  ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
  Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
  Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
  ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
  Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
  Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Вал приводу вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
  Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
  Муфта шліцьова вивантажного шнека
  Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка