UA | RU

ВЕРСТАТИ ПЛАЗМОВОГО І ГАЗОКИСНЕВОГО РІЗАННЯ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ВЕРСТАТИ ПЛАЗМОВОГО І ГАЗОКИСНЕВОГО РІЗАННЯ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

Верстати плазмового і газокисневого різання з ЧПУ моделі CNC-Navigator призначені для розкрою листів низьковуглецевих, нержавіючих сталей і кольорових металів.

Представлені моделі верстатів різні по комплектації, розмірами, конструкції і застосовуваної технології різання металу. Верстати ЧПУ оснащені комплектуючими і ПО останнього покоління, що забезпечує точне різання металів різного типу і товщини. Максимальна товщина металу - 100 міліметрів.

Ми експлуатуємо своє обладнання на власній виробничій базі в режимі 24/7, а також беремо участь у виставках і конференціях - це дозволяє нам постійно вдосконалювати і модернізувати продукти, пропоновані нашим підприємством.

ЗАГАЛЬНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВЕРСТАТІВ

Джерело плазми Hypertherm Powermax, газовий різак Messer

ПараметрЗначення
1Зона обробки по осі (X), мм1250 ... 2500
2Зона обробки по осі (У), мм2500 ... 6000
3Товщина металу, що розрізає плазма (прожиг листа), мм1 ... 30
4Товщина металу, що розрізає плазма (запуск з кромки), мм1 ... 44
5Товщина металу, що розрізає газовий різак, мм20 ... 100
6Максимальна висота підйому різака, мм150 ... 250
7Швидкість неодружених переміщень, м/хв5,0 ... 10,0
8Швидкість різання металу, м/хв0,1 ... 6,0
9Довжина верстата, м3,2 ... 6,9
10Ширина верстата, м1,95 ... 3,5
11Висота верстата, м1,7
12Маса, кг1000 ... 3000 ± 50
13Матеріал станини труба профільна100x100
14Направляючі УHiwin 20
15Направляючі X, ZHiwin 20
16Привід по Х/Урейкова передача
17Привід по ZШВП 16x5
18Тип використовуваних для переміщення двигунівкрокові
19Джерело плазмиHypertherm Powermax
20Газовий різак (якісний рез від 20 до 100 мм)Messer
21Компресор REMEZA Q = 880 л/хв, Р = 5,5 кВт/чнабуває замовник
22Система вентиляції приміщеннянабуває замовник
23Стойка ЧПУкомплектується
24Датчик пошуку металу (ТНС-контролер)комплектується
25Керуючий ПО (умовно-безкоштовне)Mach3
26ПО для створення О-коду (умовно-безкоштовне)ProNest19
27Виїзд для пуско-налагоджувальних робітпотрібно
28Постобслуговуванняплатне
29Термін виготовлення, міс1-1,5
30Гарантійний термін, міс12
31Доставка здійснюєтьсязамовником
32Навантажування здійснюєтьсязамовником
33Навчання проводиться на територіївиробника

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ШИРОКИЙ ФУНКЦІОНАЛ

ЯКІСТЬ ВЕРСТАТІВ CNC-NAVIGATOR

ІННОВАЦІЙНІ РОЗРОБКИ

ОФІЦІЙНА ГАРАНТІЯ

НАВЧАННЯ

СЕРВІС

 • Висока швидкість переміщень порталу, точність різання, оптимальний розкрій листа дозволить мінімізувати ваші трудо-, матеріало- і енерговитрати;
 • Безперервний цикл технологічного процесу різання металів відбувається завдяки використанню якісних джерел плазми (Hypertherm) і пропан-кисневого обладнання (Messer);
 • Верстат виконаний з міцних і надійних конструкційних металів з використанням кращих імпортних комплектуючих, представлених сьогодні на ринку (рейкові напрямні, зубчасті рейки, крокові двигуни і т.д.);
 • Автоматичне регулювання зачеплення «шестерня - зубчата рейка» забезпечує точність виготовлення деталей і збільшує термін служби механізму поздовжніх і поперечних переміщень порталу;
 • Автоматичний датчик висоти різу і пошуку метала, для максимально якісного розрізу і збільшення терміну служби витратних елементів плазмового різака;
 • Водяний стіл, дозволяє знизити вміст гару в повітрі, що утворюється в процесі різання металу, а також збільшує токопроводімость листа, що впливає на якість різу плазмовим різаком. Вода перешкоджає налипання шлаку на ламелі стільниці, що збільшує їх термін служби і полегшує обслуговування, чистку столу;
 • Зручна ергономічна стійка ЧПУ для управління станком обладнана продуктивним комп'ютером, та зручною сенсорною панеллю керування;
 • Мобільний пульт дистанційного керування верстатом;
 • Сучасне русифіковане програмне забезпечення з дружнім інтерфейсом, дозволяє навчити оператора управляти верстатом в стислий термін;
 • Власний склад запчастин дозволяє здійснювати гарантійне та постгарантійне обслуговування в найкоротший час;
 • Сервісна служба нашого підприємства надасть консультативну допомогу в режимі онлайн.

Все це дозволяє експлуатувати верстат плазмового і газокисневого різання з ЧПУ моделі CNC-Navigator протягом тривалого терміну, а процес експлуатації простим і безпечним.

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ ТА ВІДЕО НАШИХ ВЕРСТАТІВ З ЧПУ МОДЕЛІ CNC-NAVIGATOR

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ВЕРСТАТ ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ З ЧПУ  За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
  Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
  Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
  Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
  Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
  ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
  У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
  Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
  Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
  ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
  Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
  Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
  ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
  Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
  Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
  ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
  Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
  Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
  ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
  Вал приводу вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
  Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
  Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
  Муфта шліцьова вивантажного шнека
  Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
  Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка