UA | RU

ПЛАЗМОВА РІЗКА МЕТАЛУ

ПЛАЗМОВА РІЗКА МЕТАЛУ

Повітряно-плазмова різка металу - це найбільш ефективний і економічний спосіб заготівельного розкрою металу до 50 мм. Ця технологія дозволяє відмовитися від дорогих і вибухонебезпечних газових балонів (тільки повітря і електрика) і при цьому, якісно і швидко різати будь струмопровідний метал, в тому числі алюміній, мідь, нержавіючу сталь, титан і т.п.

Повітряно-плазмова різка є ефективним способом різання низьколегованих і легованих сталей, кольорових металів і сплавів.

За швидкістю плазмова різка перевершує газокисневого різання, при роботі з металами товщиною до 30 мм. Апарати для плазмового різання є високошвидкісними машинами з програмним керуванням. Існують установки для плазмового різання, розраховані на струми від 50 до 400 А, що забезпечують високоякісну різання в діапазоні товщини металу, що розрізає від 1,5 до 20 мм.

Повітряно - плазмова різка - високоефективний процес, який використовується в різних галузях промисловості для різання чорних і легованих металів. Такого типу різання металів має високу продуктивність, точністю і якістю різу.

Сьогодні плазмова різка стала одним з найбільш конкурентоспроможних методів обробки листового матеріалу завдяки продуктивності, точності, легкості перебудови під конкретну конфігурацію деталі, можливості використання в тих областях, в яких традиційні підходи призводять до значних труднощів.
 
Плазмова різка металу має ряд переваг перед іншими способами різання (киснева, лазерна різка та різання водою з абразивом):

Переваги перед кисневої різкою: більш висока швидкість, мінімальні деформації матеріалу в результаті термічної дії.
 
Переваги перед лазерною різкою: більш низька вартість, яка дорівнює або вища швидкість різання, досить високі якісні показники.
 
Переваги перед способом різання водноструйной з абразивом: більш висока швидкість, більш низька вартість, низький рівень забруднення навколишнього середовища.

ПЕРЕВАГИ ПОВІТРЯНО-ПЛАЗМОВОГО РІЗАННЯ МЕТАЛУ

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПРОЦЕСУ

Можливість різання на одному і тому ж обладнанні різних електропровідних матеріалів

ВЕЛИКА ШВИДКІСТЬ РІЗАННЯ МЕТАЛІВ ТА СТІЙКИЙ ПРОЦЕС РІЗАННЯ

ЗАСТОСУВАННЯ СТИСНЕНОГО ПОВІТРЯ

ЗМЕНШЕННЯ ТЕРМІЧНИХ ДЕФОРМАЦІЙ ВИРОБІВ ЩО РОЗРІЗАЮТЬСЯ

ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ

ПРОСТОТА В ЕКСПЛУАТАЦІЇ

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО КРЕСЛЕНЬ ВИРОБІВ

Які будуть розкроюватися на верстати плазмового різання з ЧПУ

Для розробки і фінального розрахунку вартості робіт потрібні креслення виробів, створених в програмах AutCad, SolidWorks або Компас в форматі dxf.

Якщо в штаті Вашого підприємства не передбачено посади інженера-конструктора, пропонуємо наші послуги по створенню креслень і оптимізації розкрою металу на верстатах з ЧПУ:

  • Переклад паперових креслень, ескізів (або їх фото) в електронний вигляд - формат dxf і ін;
  • Створення електронного креслення з реального вироби.

Вартість послуг оцифровування ескізу (переведення його в електронний вигляд) визначається індивідуально і залежить від виду креслення, вихідного формату і конструктивних особливостей і складності виробу.

ТЕХНІЧНІ ВИМОГИ ДО ВИРОБІВ

Які будуть розкроюватися на верстати плазмового різання з ЧПУ

Максимальний розмір деталі - 1480х2980 мм.

  • Товщина деталі - від 1 до 16 мм;
  • Мінімальний діаметр отвору правильної форми - 10 мм (залежить від товщини металу δ, мм і дорівнює D, мм = δ х 1,5);
  • Мінімальний радіус заокруглення - 5 мм (залежить від товщини металу);
  • Точність різання - 0,5 мм.

При розрахунку оптимальної кількості листового металу для виготовлення Вашого замовлення слід враховувати наступне:

  • Відстань між деталями буде більше або дорівнює товщині металу, але не менше 6 мм;
  • Відстань від краю аркуша до деталей одно товщині металу, але не менше 10 мм.

У вартість порізки включена вартість розробки керуючих програм.

Наше підприємство працює як зі своїм металом, так і з металом, наданим замовником. За умови роботи з матеріалами замовника, разом з готовими виробами будуть надані відходи. Вироби видаються замовнику без окалини, після первинної механічної обробки.

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ НАШИХ РОБІТ

ДИВИТЬСЯ ФОТОГРАФІЇ НАШИХ РОБІТ

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ НА ФІГУРНИЙ РОЗКРІЙ ЛИСТОВОГО МЕТАЛУ
















    За допомогою циліндричного транспортера зручно транспортувати пилоподібні, дрібнозернисті і волокнисті матеріали.
    Недоцільно застосовувати ці транспортери для транспортування крупнокускових, абразивних вантажів або вантажів що злипаються.
    Циліндричні шнеки застосовуються не тільки для переміщення цементу, але також завдяки різним варіантам виконання і широкої комплектації такими компонентами як посилені проміжні і кінцеві опори термостійкі ущільнення, безопорні гвинти і гвинти різної конструкції і марок сталі, вони можуть переміщати гіпс, крейду, вапно, вугілля, мінеральні порошки, зерно та інші абразивні матеріали.
    ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЦИЛІНДРИЧНОГО ТРАНСПОРТЕРА
    Гвинтовий желобчастий конвеєр використовуюєтся для транспортування сипучих матеріалів, наприклад: пісок, цемент, зерно (та продуктів його переробки), пластмас, всіляких гранульованих продуктів і т.д.
    Конвеєр U-типу складається з нерухомого жолоба, нижня частина якого має вигляд напівциліндра, закритого зверху кришкою, приводного вала, з укріпленими на ньому витками транспортуючого гвинта, кінцевих і проміжних опор, валу, приводу, завантажувально-розвантажувальних патрубків.
    Такий конвеєр може бути будь-якої довжини, тому що він являє собою конструкцію з складових модулів (жолобів).
    ЗАСТОСУВАННЯ ГВИНТОВОГО ЖОЛОБЧАСТОГО ТРАНСПОРТЕРА
    У ланцюгових транспортерах тяговим органом є ланцюг різного типу. Найбільш поширеними є пластинчасті втулкові і втулково-роликові ланцюги.
    Ланцюгові транспортери дорожче і важче стрічкових, але внаслідок того, що їх можливо застосовувати при високих температурах, а також для роботи з вельми грубими і крупно-кусковими матеріалами, коли застосування, вони отримали широке застосування в промисловості.
    Одночасно з транспортуванням вантажу на ланцюговому транспортері можуть проводитися різні технологічні операції. Особливо часто застосовують ланцюгові транспортери в складальних цехах (складальні конвеєри) і автоматичних цехах і автоматичних заводах, так як транспортер можна легко пристосувати до виконання даного технологічного процесу і автоматизувати його роботу за заданою програмою.
    ЗАСТОСУВАННЯ СКРЕБКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
    Транспортуючі пристрої, що переміщують матеріал у вертикальному напрямку або в напрямку, близькому до вертикального, називають нориями. Тяговим органом норії може служити транспортна стрічка або ланцюг.
    Вибір типу тягового органу обумовлюється характеристикою норії і вантажу. Так для переміщення легкосипких вантажів застосовують транспортерну стрічку, яка допускає великі швидкості переміщення (до 2 м/с) .При великій висоті підйому і транспортування крупнокускових, грубих а також гарячих вантажів застосовують ланцюг. Швидкість руху при ланцюговому тяговому органі зазвичай не перевищує 1,25 м/с. Переміщення вантажу здійснюється ковшами або спеціальними захватами, укріпленими на тяговому органі (стрічці).
    Широке застосування ковшові норії знайшли в зерносховищах, харчовому виробництві, виробництві будівельних матеріалів, хімічній промисловості і т.п.
    ЗАСТОСУВАННЯ ТРАНСПОРТЕРА НОРИЯ
    Стрічкові транспортери застосовуються для транспортування найрізноманітніших вантажів.
    Широке застосування стрічкові транспортери отримали для міжопераційного транспорту в поточному виробництві, для транспорту в ливарних цехах (подачі землі), для подачі палива, для транспортування вугілля і руди в шахтному господарстві, на елеваторах і т. п. Схеми транспортерів вельми різноманітні і визначаються призначенням транспортера в даному технологічному процесі.
    ЗАСТОСУВАННЯ СТРІЧКОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
    Основними елементами конструкції гнучких транспортерів є гнучкі пружини з високоякісної сталі і труби (вони виготовлені з високоміцного полімерного матеріалу) та приводний механізм.
    Гнучкими спіральними шнеками можна транспортувати по нахилам та вигинам, включаючи гарантований вертикальний підйом до 10 метрів такі продукти: мука, зерно, висівки, макуха, пісок, цемент, корунд, вугілля, полімери, тирса, тріска.
    Переваги спіральних транспортерів: відсутність застійних зон при транспортуванні; відсутність пилу при роботі транспортера; безшумність; низьке енергоспоживання (потужність двигуна в транспортних системах з гнучкою спіраллю 0,55 - 2,2 КВт); дбайливе транспортування продукту. Недолік - низька продуктивність.
    ЗАСТОСУВАННЯ ГНУЧКОГО БЕЗОСЬОВОГО ТРАНСПОРТЕРА
    Вал приводу вертикального шнека розвантаження
    Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, оброблена
    Зірочка Z=7, t=38. Двобічна, відливка
    Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, оброблена
    Муфта шліцьова нижня вертикального шнека розвантаження
    Муфта шліцьова вивантажного шнека
    Муфта шліцьова верхня вертикального шнека розвантаження
    Зірочка Z=7, t=38. Однобічна, відливка